OBUDŹ

MOC

ŚNIENIA

Sen, który nie jest interpretowany, jest jak list, który nie jest czytany.

                                                                                                       Talmud

O WARSZTACIE:

Zapraszam Cię w fantastyczną podróż do świata marzeń sennych. W tym świecie zanurzasz się co noc. Czasem zdołasz wyłowić jakiś sen, ale złowiony sen to jeszcze za mało. Sen chce się przebudzić. Zrealizować w Twoim życiu. On chce się urzeczywistnić. Dlatego co noc przychodzi i będzie przychodził, aż się obudzi(sz).

🔹🌿🔹🌿🔹🌿 🔹

Warsztat Obudź Swój Sen powstał, aby dać Ci możliwość praktykowania sztuki empirycznej jaką jest śnienie, gdyż tylko w ten sposób możesz je zrozumieć. Jest to bezpieczna przestrzeń, ukierunkowana przede wszystkim na ponowne doświadczanie snu w jego pierwotnej, żywej postaci. Nie znajdziesz tutaj prostych rozwiązań i interpretacji sennych symboli rodem z senników. W zamian otrzymasz niezwykle żywe doświadczenie, które pozwoli Ci:

🔹 odnaleźć odpowiedź na pytanie o znaczenie Twoich snów,
🔹 uzyskać lepszy wgląd w siebie i swoje życie
🔹 znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania,
🔹 przekształcić schematy i wzorce reagowania,
🔹 zakończyć śnienie koszmarów sennych i snów powtarzających się,
🔹 aktywnie skonfrontować się ze swoimi przeciwnikami w snach i zobaczyć co mają do powiedzenia,
🔹 podzielić się ważnymi snami w przestrzeni pełnej szacunku dla snów i ich mocy
🔹 doświadczyć wspólnego śnienia,
🔹 spotkać innych śniących ludzi w przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni,
🔹 zobaczyć siebie w połączeniu z innymi osobami,
🔹 świetnie się bawić!

W trakcie warsztatów odbędziesz podróż do sennych rzeczywistości poprzez niezwykłe medium jakim jest wyobraźnia przy akompaniamencie dźwięków bębna szamańskiego, zanurzysz się w sennych symbolach, odwiedzisz Galerię Snów, odbędziesz inspirujące rozmowy z postaciami z Twoich snów a także spojrzysz na sen z ich perspektywy.

Twoje wspomnienie snu, podobnie jak pocztówka z podróży, nie jest doświadczeniem snu samym w sobie, to nie ta sama egzotyczna podróż którą odbyłaś w wakacje. Sny są prawdziwymi doświadczeniami a w pełni zapamiętany sen jest swoją własną interpretacją. 

Na szczęście istnieje sposób, aby uzyskać dostęp do krainy, którą odwiedziliśmy podczas nocnej wędrówki, odwiedzić miejsca i porozmawiać z ludźmi, których tam spotkaliśmy. Możemy nauczyć się wykorzystywać wspomnienia i pocztówki z naszych nocnych doświadczeń jako osobiste portale otwierające drogę do sennej przestrzeni. Jeśli przypomnisz sobie egipskie rozumienie snu jako miejsca do którego możemy powrócić, idea ta wyda Ci się bardziej dostępna.

Korzyści wyniesione z podróży do snów przy bębnie:

✔konfrontacja z lękiem i jego transformacja (praca z koszmarami sennymi),                                                                                  
✔możliwość rozmowy z kimś ważnym, może już nieżyjącym, kto pojawił się w śnie,
✔możliwość powrotu do snu, który jest twoją osobistą bramą prowadzącą do większej i szerszej rzeczywistości,
✔wprowadzenie rozwiązania do snu, który jest nierozwiązany,
✔ponowne doświadczenie snu i rozwinięcie go, aby zobaczyć gdzie cię to zaprowadzi,
✔dobra zabawa                                                                                                                                                                                                    ✔zebranie informacji na temat przyszłych wydarzeń, które mogą być zawarte we śnie                          

 Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat snów i śnienia a także proponowanych przeze mnie na warsztacie praktyk, zapraszam do lektury mojego artykułu pt.: Przebudź się i śnij, który ukazał się w kwartalniku literacko-kulturalnym eleWator: https://bit.ly/3vqYAUV 

 

ZGŁOSZENIE:                                                                                                                                                                                                         e-mail: siedem.zrodel@gmail.com
tel.: 737 449 076

Miejsce na warsztatach rezerwuje bezzwrotna przedpłata w wysokości 200 zł i zgłoszenie mailowe.

CZAS                                                                                                                                                                                                                          18 luty 2023 (godz. 10.00 – 18.00)

WYMIANA:                                                                                                                                                                                                                450 zł                                                                                                                                                                                                                  Istnieje możliwość wykupienia obiadu za dodatkową opłatą.

MIEJSCE:                                                                                                                                                                                                                   Pracownia edukacji artystycznej i rozwojowej TulukArte, ul Akacjowa 77, 05-505 Nowy Prażmów, woj. mazowieckie.

Tutaj znajdziesz informacje o prowadzącej.

Co mówią ludzie

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w warsztacie lub masz pytania - skontaktuj się ze mną:

Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.