WARSZTATY

BUDZĄC SEN

warsztat rozwojowy poprzez ruch, wyobraźnię i pracę ze snami

Zapraszam Cię w fantastyczną podróż do świata marzeń sennych.

Świata w którym leży ODPOWIEDŹ na każde nurtujące Cię pytanie.

Świata w którym znajdziesz INSPIRACJĘ do tworzenia.

Świata poprzez który lepiej POZNASZ SIEBIE.

W tym świecie zanurzasz się co noc.

Czasem uda Ci się złowić jakiś sen.

Ale złowiony sen to jeszcze za mało.

Sen chce się przebudzić.

Zrealizować w Twoim życiu.

On chce się urzeczywistnić.

Dlatego co noc przychodzi.

I będzie przychodził.

Aż się obudzi(sz).

***

BUDZĄC SEN

Warsztat BUDZĄC SEN to dwugodzinna podróż podczas której w stanie głębokiego odprężenia, z otwartością na płynącą ze świata snów mądrość, zanurzasz się w krajobrazie sennym. Poprzez wszystkie zmysły doświadczasz przestrzeni snu. Jak rybak wyławiasz z niej to, czego w danym momencie najbardziej potrzebujesz. W poczuciu bezpieczeństwa przyglądasz się temu, co wydarza się po drugiej stronie lustra. Moja obecność Cię wspiera i prowadzi tak, aby spotkanie z nieświadomością było owocne i bezpieczne.

Warsztat BUDZĄC SEN łączy w sobie elementy aktywnej wyobraźni, medytacji w ruchu, relaksacji, warsztatu aktorskiego, tańca spontanicznego i pracy ze snami.

Udział w warsztacie pozwoli Ci odkryć i zintegrować wcześniej nieznane aspekty osobowości; umożliwi wgląd, lepsze zrozumienie siebie a także dostarczy dobrej zabawy i pozwoli się zrelaksować.

Aby wziąć udział w warsztacie nie musisz pamiętać snów – wystarczy, że przyjdziesz a ja pomogę Ci wyśnić sen na jawie. Ponadprzeciętna kondycja i sprawność fizyczna nie są potrzebne. Mile widziana otwartość na siebie a także gotowość do pracy z ciałem, wyobraźnią i snami.

Czas trwania: 2 godziny

Inwestycja w siebie: 110 zł

Co mówią ludzie

Zapisz się na warsztat