Potraktuj to jako swój atut, czyli kiedy we śnie zdradza mnie partner…

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Na sny w których twój partner cię zdradza możesz spojrzeć na trzy sposoby: symbolicznie, dosłownie lub relacyjnie. Wspomniane punkty widzenia mogą się mieszać i przenikać. Która z interpretacji sprawdzi się w twoim przypadku, jest bardzo indywidualne.

 

INTERPRETACJA SYMBOLICZNA

Spoglądając na sen z perspektywy symboli wychodzimy z założenia, że we śnie WSZYSTKO REPREZENTUJE JAKĄŚ CZĘŚĆ CIEBIE SAMEJ. Ty, twój partner i jego kochanka albo kochanek z którą/ym cię zdradza – to wszystko aspekty twojej osobowości. Niektóre z nich są ci bliższe, z innymi nie utożsamiasz się wcale. Bez względu na to, jak daleko jest ci do niektórych sennych postaci – są one jakąś częścią Ciebie. Taka jest perspektywa twojej „bezbrzeżnej Całkowitości”.

INTERPRETACJA RELACYJNA

Zastanów się, czy sposoby bycia w relacji obecne we śnie, pojawiają się w twojej relacji z tym partnerem czy nie. Być może kochanka reprezentuje brakujący sposób bycia w relacji, podrzucając tym samym bardzo wartościowy wzorzec. Być może sen mówi coś o potrzebach twojego partnera z których nie w pełni zdajesz sobie sprawę.  Ich świadomość mogłaby znacząco wzbogacić wasze intymne życie. Zastanów się, jakby to było, gdybyś była trochę bardziej jak ta kochanka ze snu w swojej rzeczywistej relacji. Na początek wystarczy 5% bardziej. Czy coś to zmienia?

Sen, w którym mój partner zdradza mnie z koleżanką ze Szczecina, pięknie ilustruje to, o czym tu piszę. Na jego końcu koleżanka mówi do mnie bardzo wyraźnie: POTRAKTUJ TO JAKO SWÓJ ATUT. Sen bardzo dosadnie podkreśla, abym przychylniej spojrzała na cechy charakteru, które kojarzę z tą kobietą i pozwoliła im „rozbrzmieć” we własnej osobowości. Tutaj interpretacja symboliczna miesza się z relacyjną, wzbogacając ją i uzupełniając.

INTERPRETACJA DOSŁOWNA 

Rozumiejąc sen dosłownie, warto zadać sobie pytanie:

  • Czy ta sytuacja mogłaby zdarzyć się naprawdę?
  • Czy mój mężczyzna mógłby zdradzać mnie z tą kobietą o niczym mi nie mówiąc?

Być może tak właśnie się dzieje a twoja podświadomość cię o tym po prostu informuje. Rozejrzyj się.

Mam nadzieję, że powyższy tekst, pozwoli ci lepiej zrozumieć sny o zdradzie i zainspiruje do dalszych poszukiwań.