BUDZĄC

SEN

BUDZĄC SEN

Grupa rozwojowo – terapeutyczna przez pracę ze snami

BUDZĄC SEN - WARSZTAT ROZWOJOWO-TERAPEUTYCZNY

Zapraszam Cię w fantastyczną podróż do świata marzeń sennych. W tym świecie zanurzasz się co noc. Czasem zdołasz wyłowić jakiś sen, ale złowiony sen to jeszcze za mało. Sen chce się przebudzić, zrealizować w Twoim życiu – on chce się urzeczywistnić. Dlatego co noc przychodzi i będzie przychodził, aż się obudzi(sz).

Zapraszam Ciebie i Twoje sny na przygodę odkrywania siebie poprzez eksplorację i doświadczanie sennych przestrzeni w których wędrujesz co noc. Od 20 marca przez kolejne 12 tygodni będziemy spotykać się w stałej grupie i o stałej porze, by otwierać listy, które otrzymujemy każdej nocy i czerpać z ich żywej mądrości.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ

Grupa Budząc Sen powstała, aby dać Ci możliwość praktykowania sztuki empirycznej jaką jest śnienie, gdyż tylko w ten sposób możesz je zrozumieć. Jest to bezpieczna przestrzeń, ukierunkowana przede wszystkim na ponowne doświadczanie snu w jego pierwotnej, żywej postaci. Nie znajdziesz tutaj prostych rozwiązań i interpretacji sennych symboli rodem z senników. W zamian otrzymasz niezwykle żywe doświadczenie, które pozwoli Ci:

? odnaleźć odpowiedź na pytanie o znaczenie Twoich snów,
? uzyskać lepszy wgląd w siebie i swoje życie
? znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania,
? przekształcić stare schematy i wzorce reagowania,
? obudzić kreatywny potencjał,
? zakończyć śnienie koszmarów sennych i snów powtarzających się,
? podzielić się ważnymi snami w przestrzeni pełnej szacunku dla snów i ich mocy
? doświadczyć wspólnego śnienia,
? spotkać innych śniących ludzi w przyjaznej i bezpiecznej przestrzeni,
? zobaczyć siebie w połączeniu z innymi osobami,
? świetnie się bawić!

O PROWADZĄCEJ

Cześć, mam na imię Ewelina i kilka lat temu miałam ważny sen – przekaz w którym otrzymałam informację, aby pracować ze snami. Ten sen odkopał moją zapomnianą pasję, którą są sny i ich fantastyczny język, pełen symboli i indywidualnych znaczeń, które kocham badać. 

W Białymstoku prowadzę prywatny gabinet psychoterapii i pracy ze snami Siedem Źródeł. Oferuję psychoterapię indywidualną i par a także warsztaty i sesje indywidualne pracy ze snami oraz ceremonie śnienia.

Z wykształcenia jestem dyplomowaną psycholożką i psychoterapeutką w szkoleniu jungowskim organizowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologii Analitycznej. Podejście jungowskie jest mi szczególnie bliskie ze względu na głęboki związek z nieświadomością i marzeniami sennymi.

 

 

Kursy, szkolenia, warsztaty i konferencje z zakresu pracy ze snami:

 • Spotkania z Duszą: jungowska aktywna imaginacja z Robertem Palusińskim, 8 tygodniowy kurs online, 2020r.

 • Analiza marzeń sennych techniką psychodramy z Jarosławem Gliszczyńskim, Katowice, 30.09 – 1.10.2023r.

 • Dream Teacher Training, Poziom I – The Robert Moss School of Active Dreaming (Szkoła Aktywnego Śnienia Roberta Mossa), 7 tygodniowy trening online, 2023r.  

 • Shamanic Dreaming with Goddesses of Rebirth for Courage, Clarity & True Fullfilment (Szamańskie Śnienie z Boginiami Odrodzenia dla Odwagi, Przejrzystości i Prawdziwego Spełnienia) z Robertem Mossem, 7 tygodniowy trening online, 2020r. 

 • Live Your Dreams! Live From Your Deeper Life Purpose and Manifest Your Best and Bravest Dreams z Robertem Mossem, Praga, 9-12.11.2017r. 

 • Szkoła Śnienia Natalii Miłuńskiej, 12 tygodniowy kurs online, 2021r. 

 • Jak prowadzić Krąg Snów z Natalią Miłuńską, 10 tygodniowy kurs online, 2021r. 

 • How to Interpret Your Dreams Step-by-Step (Jak Interpretować Swoje Sny Krok po Kroku) z Jane Teresa Anderson, kurs online. 

 • Dream Alchemy (Alchemia Snów) z Jane Teresa Anderson, kurs online. 

 • Psychologia i Analiza Snów z dr Nida Chenagtsang z Tybetu, Akademia Tradycyjnej Medycyny Tybetańskiej, Darnków, 9-11.12.2011r. 

 • The Dreamwork Summit 2018 – The Shift Network – 4 dniowa konferencja online w całości poświęcona pracy ze snami

 • Dream Interpretation Summit 2022 – Aisling Dream Interpretation School (Szkoła Interpretacji Snów Aisling) – 3 dniowa konferencja online poświęcona interpretacji snów metodą Aisling

 

INFORMACJE OGÓLNE

TERMIN I MIEJSCE SPOTKAŃ

Środy godz. 18.30 – 20.30

Pierwsze spotkanie: 3 kwiecień 2024

Ostatnie spotkanie: 19 czerwiec 2024

Gabinet Psychoterapii i Pracy ze Snami SIEDEM ŹRÓDEŁ 

ul. Rocha 6 lok 4 Białystok

 

INWESTYCJA

Opłata za cykl 12 spotkań
*880 zł przy płatności jednorazowej
*990 zł przy płatności w 2 ratach

 

ZAPISY

 

siedem.zrodel@gmail.com
737-449-076

 

OPINIE

Z całego serca polecam pracę ze snem prowadzoną przez Ewelinę. Miałam przyjemność brać udział w jej dwudniowym warsztacie. Była to naprawdę niezwykła podróż w głąb podświadomości. Eweliny wiedza, uważność na uczestnika, psychoterapeutyczne wyczucie sytuacji oraz troska aby wspólna przestrzeń pracy była miejscem bezpiecznym do wyrażania siebie i swoich odczuć, sprawiła, że mogłam wejść w głęboki relaks i znaleźć w moich snach odpowiedzi, które były zaskakującymi dla świadomego umysłu komunikatami. Co więcej, w trakcie warsztatów Ewelina podzieliła się z nami narzędziami do pracy indywidualnej, z których korzystam i które bardzo sobie cenię. Jeśli poszukujesz głębokiego kontaktu z własną podświadomością, bardzo polecam udać się na sesję Eweliny. Uczestniczę w wielu różnych warsztatach – zajęcia Eweliny uważam za jedne z najlepszych, w których brałam udział”. 💜
Agnieszka Wilczeniuk

???

„Spotkałyśmy się na warsztatach prowadzonych przez panią Ewelinę. Zafascynowały mnie metody jakie były stosowane i poprosiłam o spotkania. Chciałam poprawić swoje życie i czy mi się udało? Pracowałyśmy nad konkretnym problemem, który mnie nurtował. Praca odbywała się głównie poprzez analizę moich snów. Do dziś pamiętam sny, które przerabiałam. W trudnych chwilach przypominam sobie wnioski jakie wynikły z seansów.
Pani Ewelina wprawną ręką prowadziła mnie do mojej podświadomości. W zdecydowany sposób zadawała bardzo trafne pytania i pomagała w wyciągać wnioski. Dzięki pani Ewelinie większą wagę zwracam na sny i widzę, że jasny sposób wskazują mi drogę. Stosowała różne metody i z empatią podchodziła do moich p
roblemów. Niesamowite jest to że nasza podświadomość bardzo wiąże, się ze świadomością. Gorąco polecam panią Ewelinę. Jest ona profesjonalistką pod każdym względem. Pracę wykonuje solidnie w sposób nienarzucający się lecz pewny, prowadząc do poprawy jakości życia. Uważam, że warto skorzystać z metod, które proponuje”.
Jola K.

???

Wielka wiedza i pasja Eweliny do tematu pracy ze snami jest bardzo cennym darem, którym obdarza wszystkich ciekawych zanurzenia się w tą głęboką materię. Doświadczyłam tego zarówno podczas pracy grupowej w tzw. kręgach snów, jak i pracy indywidualnej. Dzięki Ewelinie nauczyłam się inaczej czytać senne przekazy. Nie ma to nic wspólnego z sennikami i ludyczną interpretacją w stylu gdy śni się mięso, będzie choroba. Sesje uczą odkrywania indywidualnych znaczeń, istotnych w danym momencie życia, w odniesieniu do sytuacji przeżywanej w rzeczywistości. Co więcej, dzięki informacjom zdobytym podczas spotkań i umieszczanych na stronie Siedem Źródeł, udało mi się dwukrotnie inkubować sny i samodzielnie dotrzeć do ważnych i potrzebnych mi przekazów. Kto chce >>przebudzić się<<, znajdzie w Ewelinie czujną przewodniczkę ze świetną intuicją, oparcie w rozumieniu spraw, który wydają się niezrozumiałe. Dziękuję i sercem polecam”
Magdalena Gorbacz

???

„Budziłam swój sen w trakcie warsztatu Budząc Moc Śnienia. Chcę podzielić się moim zachwytem tym procesem, który u mnie był naprawdę głęboki. Czerpię z niego, zbudowałam zasób. Prowadzona przez Ewelinę z Siedmiu Źródeł pozwoliłam sobie na połączenie się z moją podświadomą częścią. Prowadzona w sposób bezpieczny, klarowny i czytelny, wspierający. Wzięłam udział w tym warsztacie, bo trochę pracowałam już ze snami, ufam, że niosą nam ważne informacje i byłam ciekawa, co się zadzieje w jego trakcie. Dostałam po stokroć więcej, niż mogłam się spodziewać, a całość była świetnie zaopiekowana”
Justyna Waraksa

???

Warsztat był dla mnie niezwykłym doświadczeniem. Ewelina, prowadząca dla naszej grupy cały proces, odkryła przed nami tajniki świadomego snu a także, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem, nauczyła, jak można śnić jeden sen w parach i jak interpretować symboliczne przekazy z własnych snów. To było piękne przeżycie, dziękuję! Z całego serca polecam.
Jolanta Walentyna Sobolewska

ZAPISZ SIĘ DO GRUPY